TOP 5 domów w Koninie

Mieszkając całe życie na blokach po pewnym czasie mamy ochotę zamienić nasze małe mieszkanie na duży piękny dom. We własnym domu możemy sobie pozwolić na znacznie więcej niż w zwykłym mieszkaniu, gdzie musimy dostosować się do panujących warunków uzgodnionych ze spółdzielnią oraz sąsiadami. Niby możemy sobie sadzić różnego rodzaju kwiaty na balkonie, ale nic nie zamieni nam kwiatów doniczkowych na piękne rośliny rosnące tuż przed naszym dużym domem. Dodatkowo mając własny dom możemy sobie go zagospodarować tak jak nam się podoba, a nie tak jak pozwala nam na to Spółdzielnia Mieszkaniowa.

5 najlepszych domów w Koninie:

1. Piękny dom parterowy z poddaszem użytkowym to obecnie jedna z najlepszych ofert dostępnych na terenie Konina. Jego aktualna wartość wynosi 579 000 zł. W tej cenie mamy już pełne wyposażenie całego domu. Lokalizacja, w jakiej się znajduje pozwala na szybki dojazd do centrum miasta oraz jego położenie usytuowane jest w bezpiecznej i cichej ulicy. Dodatkowo mamy do swojej dyspozycji działkę ogrodową, w której możemy sadzić owoce, warzywa czy też kwiaty.

2. Budynek mieszkalny z pomieszczeniem sklepowym to kolejna świetna nieruchomość, w której możemy zamieszkać oraz również prowadzić własną działalność gospodarczą. Wartość tej nieruchomości to obecnie 810 000 zł. Ten dom piętrowy znajduje się na bardzo ruchliwej ulicy, gdzie znajdują się sklepy, poczta, stacja paliw oraz kościół. Niedaleko funkcjonuje również komunikacja miejska. Budynek posiada również garaż dwustanowiskowy wraz z kanałem, więc może to być również dobra opcja na prowadzenie działalności gospodarczej związanej z motoryzacją.

3. Dom w Koninie na ul. Weteranów jest idealnym wyborem dla osób w starszym wieku, które potrzebują ciszy i spokoju. Tuż przed domem mamy piękny widok na zalew rzeki Warty, gdzie możemy codziennie wychodzić na spacery. Dom posiada aż 10 pokoi i jego główne przeznaczenie jest dla dwóch rodzin wielodzietnych. Posiada centralne ogrzewanie, wodę, prąd, gaz oraz kanalizację miejską, oraz wbudowane nowoczesne okna PCV. Dostępny jest na sprzedaż w cenie 450 000 zł.

4. Duży, piękny dom w Koninie na ul. Królowej Marysieńki to nieruchomość, która została generalnie wyremontowana i aktualnie jest na sprzedaż w cenie 449 000 zł. Lokalizacja tego domu jest pożądana przez wiele osób, które pragną zamieszkać w Koninie, gdyż centrum miasta znajduje się zaledwie 2 kilometry. Dom posiada pięć pokoi, które są umeblowane, a w salonie znajduje się kominek. Budynek ogrzewany jest za pomocą pieca gazowego oraz posiada ogródek, gdzie mamy już zamontowaną instalację nawadniającą.

5. Duży wolnostojący dom, który jest częściowo podpiwniczony i ma powierzchnię 220 metrów kwadratowych znajduje się w Koninie w Woli Podłężnej. Jego całkowita powierzchnia wraz z działką wynosi 2200m kw, a na działce mamy już gotowy murowany garaż. Cały teren wyłożony jest kostką brukową, a przed domem mamy do swojej dyspozycji duży ogród. Budynek ten posiada 7 pokoi i jego cena wynosi 930 000 zł.

Szerszą ofertę domów na sprzedaż znajdziesz pod linkiem.