Sprzedam dom we Wrześni

Sprzedam dom – Września

Oferuję na sprzedaż piękny nowo wybudowany dom wraz z przylegającą do niego działką w powiecie wrzesińskim, w miejsowości Węgierki. Powierzchnia całkowita wynosi 143.52m2, natomiast powierzchnia użytkowa to 91.29m2. Dom znajduje się na ulicy Czereśniowej, numer działki: 77/7. Działka została ogrodzona, a wokół domu została wyłożona kostka brukowa.

 

Bardzo atrakcyjna cena: 399 000 złotych! Kupujący nie płaci podatku oraz otrzymuje za darmo nowe wyposażenie kuchni, którego wartość wynosi 15 000 złotych brutto!

Dom jest parterowy,  istnieje możliwość użytkowania poddasza dostosowanego do tego celu. Pomieszczenia zostały wyposażone w nowoczesny sposób z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości. Zamontowano rolety elektryczne oraz okna trzyszybowe. Wyposażenie grzewcze składa się z pieca na eko-groszek oraz energooszczędnych pomp. Cały dom został ocieplony styropianem o grubości 20 centymetrów. Na parterze założone zostało ogrzewanie podłogowe oraz terakota. Natomiast poddasze ogrzewane jest za pomocą zamontowanych grzejników, a na podłodze położone są panele. Istnieje możliwość podłączenia szybkiego internetu – dostęp do światlowodu. Na wyposażeniu znajduje się centralny odkurzacz z gniazdkiem zewnętrznym umożliwiającym odkurzanie auta. W mieszkaniu są drewniane schody, taras oraz dwie łazienki.